تبلیغات
all - جدایی میثم مروستی از گروه ارکستر احسان خواجه امیری

all
 
ehsan-iran.mihanblog.com

IRAN-AZERBAIJAN
 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 10 آبان 1390 توسط ehsan t.mouradlooمیثم مروستی در گفت‌و‌گو با سایت موسیقی ما:
به دلایل شخصی از گروه خواجه امیری جدا شدم

موسیقی ما- لی‌لا رضایی: به دنبال جدایی میثم مروستی از احسان خواجه امیری که همیشه وی را در کنسرت‌ها همراهی می‌کرد، میثم مروستی در گفت‌و‌گو با سایت موسیقی ما اعلام کرد: «دلیل خاصی برای این جدایی وجود ندارد و من صرفا به دلیل مشغله‌های کاری که دارم ترجیح دادم به رغم میل باطنی‌ام از گروه فاصله گرفته و به کارهای شخصی‌ام بپردازم.»

نوازنده سابق ارکس‌تر احسان خواجه امیری در ادامه گفت: «اتفاق خاصی بین ما نیفتاده است و اصلا دوست ندارم بحث بی‌ربط کنم. فقط می‌توانم بگویم که کارهای دیگری داشتم که برایم در اولویت قرار داشتند و واقعا فرصت نمی‌کردم به این همکاری ادامه بدهم. چون احسان مدام کنسرت داشت و باید با او سفر می‌کردم.»

وی یادآور شد: «تصمیم گرفتم کارهای اصلی خودم را انجام بدهم که تولید آلبوم مهم‌ترین بخش آن است. من در حال حاضر با امیر طبری برای آلبوم «زیر بارون۲» مشغول آهنگسازی و همکاری هستم. برای این آلبوم ۵ قطعه تنظیم کرده‌ام که در کنار من سیروان و زانیار خسروی نیز به عنوان تنظیم کننده حضور داشته و تنظیم بقیه قطعات را انجام داده‌اند.»

وی در پاسخ به این سوال که احسان خواجه امیری در خصوص جدایی چه برخوردی داشته، گفت: «من همیشه کارهای احسان را دوست داشته‌ام. ما دوستان خوبی برای هم هستیم و از اینکه در کنار هم نیستیم ناراحتیم. احسان از اینکه با هم نباشیم احساس ناراحتی می‌کند اما طی صحبت‌های منطقی که با هم داشتیم، تصمیم من نهایی شد. امیدوارم فرصت همکاری دوباره با احسان برایم فراهم شود.»

وی ادامه داد: «در هر کاری همیشه مشکلاتی پیش می‌آید که با صبر و تحمل می‌توان آن‌ها را حل کرد. جدا ما با هم جز مسایل کاری که همه دارند، مشکل نداشتیم که آن را هم در کنار هم و با مشورت هم حل می‌کردیم. منتهی ممکن است هدف مهمتری برای کسی پیش بیاید که در اولویت باشد. در گروه اهداف عوض شده و تغییر می‌یابند. حتی ممکن است تغییر ژانر و سبک صورت بگیرد و این اصلا قابل پیش بینی نیست و همین طور جای تعجب ندارد.»

این نوازنده ویلون در پایان به خبرنگار سایت موسیقی ما گفت: «از آنجایی که فعالیت من در زمینه موسیقی کلاسیک است، بیشتر دوست دارم در حوزه تخصص خودم فعالیت کنم و به جدیت می‌گویم که گروه احسان خواجه امیری تنها گروه پاپی بود که من با آن همکاری می‌کردم.»

میثم مروستی که فارغ التحصیل رشته موسیقی در مقطع فوق لیسانس از دانشگاه هنر تهران است، نوازندگی ویلون را به صورت تخصصی ادامه داده و تا کنون کنسرت‌های بسیاری را به همراه احسان خواجه امیری برگزار کرده است.

وی هم اکنون به غیر از همکاری با امیر طبری، در گروه‌های کلاسیک به نوازندگی ویولن می‌پردازد.


منبع : اختصاصی سایت موسیقی ما
.: Weblog Themes By Pichak :.


ehsan-iran.mihanblog.com

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
موسیقی ما
کد آهنگ:پی سی نرم افزار

[url=http://www.ariabux.com/?r=110624672][img]http://www.ariabux.com/includes/img/468x60.gif[/img][/url] خطاطی نستعلیق آنلاین
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک