تبلیغات
all - مرادلو

all
 
ehsan-iran.mihanblog.com

IRAN-AZERBAIJAN
 

به گزارش شانا، مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: این خط تغذیه گاز به منظور گازرسانی به شهر مرادلو در قطرهای 4، 6، 10و 16 اینچ و در مسیری به طول 31 کیلومتر ساخته خواهد شد.

نقی کمالی اظهار داشت: بهره گیری از یک ایستگاه کاهش فشار برون شهری به ظرفیت 30 هزار متر مکعب در ساعت و یک ایستگاه حفاظت کاتدی (سی پی اس) از نوع بستر افقی از جمله موارد پیش بینی شده برای گازرسانی به شهر مرادلوست.
  
وی اعتبار پیش بینی شده برای اجرای خط تغذیه شهر مرادلو را 15میلیارد ریال اعلام و تصریح کرد: با احداث این خط تغذیه، گازرسانی به روستاها و صنایع و مصرف کنندگان عمده واقع در مسیر نیز امکان پذیرخواهد شد.

گازرسانی روستایی از جمله اولویت های شرکت گاز استان اردبیل است که با توجه به آهنگ توسعه انجام می شود و هم اکنون در 80 روستای این استان پیمانکار فعال است.

در این استان همچنین 19شهر زیرپوشش گازطبیعی قرار دارد و گازرسانی به پنج شهر دیگر نیز در دست اجراست.

در استان اردبیل تا کنون بیش از 3500 کیلومتر شبکه اجرا و 130هزار انشعاب گاز نیز نصب شده است و با جذب بیش از 222هزار مشترک، 855 هزار نفر از جمعیت کل این استان از گاز طبیعی بهره مند هستند.


هیئت وزیران با ایجاد سه تغییر در نقشه جغرافیایی استان های مازندران، اردبیل و کرمان و با توجه به ویژگی‌ها و بافت جغرافیایی منطقه، شرایط، امکانات و تقاضاهای مردمی با ایجاد شهر پول، مرادلو و بخش بلورد در این استان ها موافقت کرد


هیئت وزیران با توجه به ویژگی‌ها و بافت جغرافیایی منطقه، شرایط، امکانات و تقاضاهای مردمی با تشکیل دو شهر و یک بخش در استان های مازندران، اردبیل و کرمان موافقت کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، وزیران عضو کمیسیون سیاسی و دفاعی بنا به پیشنهاد وزارت کشور و به استناد ماده 13 قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری مصوب 1362 با تبدیل روستای پول مرکز بخش کجور شهرستان نوشهر در استان مازندران به شهر موافقت کرد و از این پس به عنوان شهر پول شناخته می شود.
همچنین دولت با تبدیل روستای مرادلو، مرکز بخش مرادلو در شهرستان مشگین شهر استان اردبیل به
شهر مرادلو
موافقت کرد.
بر این اساس، بخش بلورد به مرکزیت روستای بلورد از ترکیب دهستان های بلورد و چهار گنبد در تابعیت شهرستان سیرجان در استان کرمان تشکیل می شود.
روستای پول از توابع دهستان زانوس رستاق بخش کجور شهرستان نوشهر استان مازندران واقع شده است. این روستا با قرار گرفتن در مرکز منطقه به لحاظ خدمات رسانی به روستاهای حوزه نفوذ از جایگاه مناسبی برخوردار است و روستاهای بسیاری را در شعاع عملکردی خود دارد. فاصله این روستا تا مرکز شهرستان (شهر نوشهر) 60 کیلومتر و تا مرکز استان (شهر ساری) 224 کیلومتر است.
روستای مرادلو مرکز دهستان ارشق غربی و مرکز بخش مرادلو در فاصله 45 کیلومتری شهرستان مشگین شهر و 90 کیلومتری شهر اردبیل قرار دارد.
این تصویب نامه پس از تایید رئیس جمهور، از سوی محمدرضا رحیمی؛ معاون اول رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شده است.

.: Weblog Themes By Pichak :.


ehsan-iran.mihanblog.com

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
موسیقی ما
کد آهنگ:پی سی نرم افزار

[url=http://www.ariabux.com/?r=110624672][img]http://www.ariabux.com/includes/img/468x60.gif[/img][/url] خطاطی نستعلیق آنلاین
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک